O firmie
Oferta
Brzegówka
Kontakt

Oszczędź czas i pieniądze.

Zastanawiałeś się jak zmniejszyć koszty produkcji? Jak skrócić czas niezbędny do uszycia partii produktów?

Jeżeli chcesz przyspieszyć produkcję, oszczędzić czas i zminimalizować procesy produkcyjne to nasz produkt jest właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy jedynym producentem taśmy wzmacniającej. Taśma służy do wzmocnienia szwów np. przy wszywaniu rękawów. Nie trzeba już wprasowywać włókniny, wystarczy tylko wszycie taśmy, która uniemożliwia rozdarcie szwów. Nie trzeba przerywać procesu szycia i przenosić poszczególnych elementów na inne stanowisko w celu wprasowania włókniny tylko po to aby znów całość wróciła na maszyny szyjące!

Eliminacja jednego procesu nie tylko przyspieszy czas szycia ale zwiększy wytrzymałość, a tym samym jakość produktu oferowanego przez Państwa firmę. Wszycie tasiemki ułatwiają prowadnice, czyli cienkie linie umieszczone na jej powierzchni, a samo wszywanie taśmy zajmuje nieporównywalnie mniej czasu niż tradycyjny proces.

Od wielu już lat sprzedajemy nasz produkt za granicę, gdzie cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców. Potrzeba produkcji taśmy została wygenerowana kilkanaście lat temu przez jedną z wiodących marek zachodnich. Dziś pragniemy nim zainteresować również polskie firmy chcące zwiększyć moce przerobowe, obniżając przy tym koszty produkcji.